הבלוג

האם תהיתם פעם לאן הדבורים נעלמות בחורף? הדבורים בחורף אינו דבר נדיר הדבורים פעילות כל השנה. איך הן מצליחות לייצר דבש טהור בחורף?
הנה כל מה שרציתם לדעת על דבש בחורף ולא העזתם לשאול. ככל שיש יותר גשמים, ועונת הפריחה ארוכה ושופעת יותר, כך יותר קל לדבורים לייצר דבש.
החורף שוב מגיע אלינו, ואיתו האפרוריות, הגשם והקור. מעיל, כובע וכפפות אמנם יעילים כדי להרחיק את הקור, אבל אין כמו כוס של יין אדום כדי לחמם את הגוף מבפנים
שום ארוחה אינה שלמה ללא יין, אבל כמה פעמים מצאתם את עצמכם מתכננים ארוחה חגיגית או מפגש טעימות יין וגבינות, ופשוט לא יודעים באיזה יין לבחור?
ישנם גורמים רבים שמשפיעים על טעם היין, כך שהצבע לא מספר לנו הכל. עם זאת, אם תבחנו את כוס היין שלכם באור טבעי מול קיר לבן, תוכלו להסיק לא מעט לגבי טעמו.
כל יום חמישי השלישי של נובמבר הידוע גם בשם יום חגיגות הבוז'ולה יש סיבה למסיבה ביקבים ברחבי העולם.
מעיינות נסתרים הארץ מלאה באינסוף מקומות קסומים לטייל בהם – קבלו הצצה למעיינות הנסתרים והבארות אשר מתחבאים במקומות שונים בגליל התחתון.
דבש ידוע בלא מעט סגולות רפואיות, ורבים משתמשים בו לטיפול בשיעול טורדני. בנוסף, הוא מלא בויטמינים, מינרלים, ונוגדי חימצון, ומחקרים מראים שהוא אנטי-דלקתי ומחזק את המערכת החיסונית
לכל סיפור יש השפעה על איכות התוצר הסופי שמגיע אליכם כדי להבין יותר על עולם היין נתעמק לרגע בסיפור על חבית יין והסוגים השונים שלה
בתור מעסיקים, תראו לעובדים שלכם שחשבתם עליהם, ולא סתם הבאתם להם מתנה לחג הכי משתלמת ונוחה, אלא משהו שיכניס אותם לאווירת החג ואולי אפילו לשמש אותם.
במאמר הבא אנו נוכיח לכם שדבש הוא כמו יין טוב, מאוד מגוון ועשיר בטעמים, וביחד נראה שלכל סוג דבש יש טעם שונה ומיוחד.
לכבוד הקיץ ערכנו לשירותכם את אחת הרשימות החשובות שתקראו: שלושת היינות המומלצים ביותר לקיץ

הכניסה לאתר זה מגיל 18 ומעלה

האם עברת את גיל 18?